☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Dzierżoniów
Herb Urząd Gminy Dzierżoniów

Czwartek 21.03.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Jednostki pomocnicze - sołectwa w 2011-2014

Sołectwo

Sołtys

Adres

Telefon/e-mail

Dobrocin

Grażyna Ziernik

ul. Kościelna 12

58-211 Dobrocin

74/830-00-51

785-191-205

dobrocin@ug.dzierzoniow.pl

Jędrzejowice

Czesława Gorgol

Jędrzejowice 4

58-207 Tuszyn

 

74/850-59-66

jedrzejowice@ug.dzierzoniow.pl

Jodłownik

Bożena Kujawa

Jodłownik 5

58-262 Ostroszowice

 

500-272-434

jodlownik@ug.dzierzoniow.pl

Kiełczyn

Grzegorz Urban

Kiełczyn 4A

58-207 Tuszyn

607-519-133

kielczyn@ug.dzierzoniow.pl

Książnica

Maria Gutkowska

Książnica 34

58-207 Tuszyn

 

74/830-37-95

ksiaznica@ug.dzierzoniow.pl

Mościsko

Danuta Martowłos

ul. Szkolna 2A/4

58-116 Mościsko

74/832-90-35

502-342-677

moscisko@ug.dzierzoniow.pl

Myśliszów

Kazimiera Łękawska

Myśliszów 6

58-262 Ostroszowice

 

74/832-51-92

mysliszow@ug.dzierzoniow.pl

Nowizna

Henryka Latacz

ul. Wąska 15

58-116 Nowizna

782-981-873

nowizna@ug.dzierzoniow.pl

Ostroszowice

Krzysztof Krupiarz

ul. Ogrodowa 8

58-262 Ostroszowice

507-777-480

ostroszowice@ug.dzierzoniow.pl

Owiesno

Joanna Pestkowska

Owiesno 83

58-262 Ostroszowice

74/837-58-43

605-847-974

owiesno@ug.dzierzoniow.pl

Piława Dolna

Adam Bulek

ul. Główna 73

58-241Piława Dolna

607- 088-298

pilawadolna@ug.dzierzoniow.pl

Roztocznik

Leszek Paziński

Roztocznik 42

58-217 Roztocznik

 

535-998-111

roztocznik@ug.dzierzoniow.pl

Tuszyn

Anna Piekarska

Tuszyn 27

58-207 Tuszyn

 

74/830-20-79

tuszyn@ug.dzierzoniow.pl

 

Uciechów

 

Elżbieta Filipek

ul. Piastowska 31

58-211 Uciechów

796-781-200

uciechow@ug.dzierzoniow.pl

 

Włóki

 

Marcin Staściuk

Włóki 79

58-207 Tuszyn

74/831-96-46

wloki@ug.dzierzoniow.pl

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Barbara Kaliska
(2013-02-26 15:57:12)
Ostatnio zmodyfikował:
Barbara Kaliska
(2014-01-16 15:24:01)
 
 
ilość odwiedzin: 2009238

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X